Produkt dnia
Świnoujście - plan miasta
Świnoujście - plan miasta
8,49 zł
szt.
Wydawcy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Cartomedia

Trafiamy w oczekiwania naszych klientów, bo dostarczamy im informacji, których poszukują. Biznesmeni i przedstawiciele

Kategorie
Nowość
Promocja


Czym jest KaMap:

  • KaMap to nawigacja turystyczna i rowerowa oraz mapy turystyczne na telefon lub tablet z Androidem, nawigację samochodową, palmtopa i komputer stacjonarny. KaMap pracuje na większości urządzeń z Androidem, Windows CE (na nawigacjach samochodowych), Windows Mobile, Windows XP, Vista, 7.
  • Mapy dostępne są w cenie od 20 zł i obejmują większość obszaru Polski. Są to te same mapy, które można kupić w kiosku.
  • Nawigacja turystyczna i rowerowa KaMap umożliwia wyświetlanie map turystycznych i wskazuje położenie na mapie. Mapy zawierają informacje dotyczące: szlaków, ścieżek leśnych, jezior, gór, lasów, schronisk i inne.
  • System przeznaczony jest dla: turystów, rowerzystów, żeglarzy, grzybiarzy oraz osób ceniących sobie bezpieczeństwo.

   Trzy kroki instalacji:

  • Pobierz, zainstaluj i obejrzyj mapę i program. Wersja dla Androida dostępna jest w sklepie Google Play (dawny Android market). Mapy dla Androida pobiera się bezpośrednio z programu.
  • Kup numer seryjny.
  • Zarejestruj mapę.

  

 
 
Twórcy systemu KaMap dołożyli wszelkich starań, aby oprogramowanie było łatwe w użyciu nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego typu urządzeń. Przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz bardzo łatwa instalacja sprawiają, że z oprogramowania korzystać może każdy. Wersja demonstracyjna tutaj.
 
  Mapy w systemie KaMap dystrybuowane są w wersji elektronicznej poprzez Internet.  Pobrane mapy po obejrzeniu i wypróbowaniu należy zarejestrować kupując numer seryjny w naszym sklepie.

Po   potwierdzeniue płatności kod licencyjny (potwierdzenie realizacji  zamówionej usługi) zostanie przesłany bezpośrednio na Państwa konto  e-mail.

Zakupiony numer seryjny umożliwia rejestrację mapy na 2 urządzeniach mobilnych i 2 komputerach. Po roku od zakupu można zwiększyć liczbę urządzeń do rejestracji o kolejne 2 urządzenia mobilne i 2 komputery.
 

Skrócona instrukcja instalacji

Instalacja poprzez Google Play dla Androida

W urządzeniu z system Android należy wyszukać w sklepie Google Play hasło "kamap an". Następnie zaznaczyć instaluj i dalej uruchom.

Plik instalacyjny apk

Jeśli posiadają państwo urządzenie z systemem Android, które nie ma dostępu do sklepu Goole Play to należy pobrać plik instalacyjny apk dostępny w dziale demo. Plik należy wgrać na urządzenie i uruchomić. Instalacja programu nastąpi automatycznie.

Instalacja z pliku apk wymaga akceptacji w ustawieniach Androida "instalacji aplikacji z nieznanych  źródeł" (Ustawienia->Aplikacje->Nieznane źródła).

Plik instalacyjny .exe

Jeśli posiadają państwo nawigację samochodową lub palmtopa, który bez problemów łączy się z komputerem poprze kabel USB lub chcą państwo zainstalować program i mapę na komputerze stacjonarnym to należy pobrać plik instalacyjny .exe .

Jeśli instalacja będzie dotyczyła urządzenia mobilnego to należy je podłączyć na wstępie poprzez kabel do komputera.

Należy rozpocząć instalację uruchamiając na komputerze plik instalacyjny i postępować zgodnie z zaleceniami wyświetlanymi w trakcie instalacji.

 

Plik instalacyjny .zip

Ten typ instalacji przeznaczony jest do instalowania programu i mapy na nawigacji samochodowej lub palmtopie, który nie łączy się z komputerem poprzez kabel. Pobrany plik należy rozpakować na komputerze stacjonarnym i rozpakowany katalog Kamap wgrać do katalogu głównego karty pamięci SD nawigacji lub katalogu głównego wewnętrznego dysku nawigacji. Na nawigacji lub palmtopie należy uruchomić plik Kamap.exe znajdujący się we wgranym katalogu. Powinien uruchomić się program KaMap.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl